Sıkça Sorulan Sorular - S.S.S.

Sohbet ve chat'e nasıl bağlanabilirim? Sohbet giriş paneli sitemizin sağ tarafında bulunmaktadır ve Nick - Şifre bölümlerinden oluşmaktadır. Sizi temsil edecek bir nick seçip Sohbete başla butonuna tıklayarak odalara giriş yapabilirsiniz.
Web harici nasıl bağlanırım? Werb browser haricinde bağlanmak isteyen kullanıcılarımız için iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ve en çok tercih edileni mIRC ile bağlanmaktır. Mirç Programı indirip keyifle sohbet edebilirsiniz. Bir diğe yöntem ise Mobil Sohbet olanağıdır. Android cihazlarınız ile uyumlu uygulamayı indirip heryerde kesintisiz çet keyfi yakalayabilirsiniz.
Bu sohbet sitesi ücretlimi? Site tamamen ücretsiz bir servistir bağlı bulunduğunuz sürece sizden hç bir ücret alınmayacaktır.
Yaş sınırlaması varmı? Sitemiz yetişkin olmayan kullanıcıların suistimal edilebilme ihtimaline karşın yetişkinlere özel bir servistir.
Kişisel bilgilerim güvende mi? Sitemize giriş yaparken yada nick / kanal kayıtları esnasında sizden hiç bir kişisel bilgi istenmez. Site içerisinde sohbet ettiğiniz kişiler ile kişisel iletişim bilgilerinizi paylaşmak sizin insiyatifinizde ve sitemiz bir sorumluluk kabul etmez.
Yetkili kişiler kimlerdir, görevleri nelerdir? Chat odaları genelinde kanal yöneticileri bulunmaktadır. Bu kişiler nicklerinin başında @ - & - ~ işareti olan kanal görevlileridir. Görevleri kanal genelindek sohbeti takip edip akışını sağlamaktır. Kanal genelinde huzuru bozuu yada seviyesiz yazışmaları tespit ederek yazmalarını engellemekle görevlidirler. Aynı zamanda site güvenliğini ve tektik gereksinimleri sağlayan Admin ve IRCOper yetkililer bulunur. Bunlara ulaşmak için ise #Operhelp kanalına giriş yapabilirsiniz.
Nick ve kanal şifremi unuttum? Bu durumda yapılması gereken adımlar öncelikle #Operhelp kanalına gidilip kanalda bulunan adminler ile iletişime geçilip sorunun belirtilmesi. Daha sonra adımları kanal yöneticileri size sırayla iletecellerdr.
Sohbet ederken uyulacak kurallar neler? Genel odalarda ve özel konuşmalarda uyulması gereken kurallar. Sohbet Odaları içerisinde kesin uyulması gereken kuralların başında, Küfürlü nick ve söz kullanımı, 18+ sohbetler, Türk örf ve aile yapısına ters düşecek söylemler, Din, dil, ırk gibi kişisel ve özel konularda ayrım yaratacak konular, T.C devleti yasalarına kurallarına aykırı davranışlar kesinlikle yasaklanmıştır. Tam kurallar listesini görmek için Kurallar sekmesine tıklayın.
Özel konuştuğum kişi rahatsız ediyor mIRC üzerinden bağlantı kuruyorsanız /ignore nick komutunu çalıştırabilirsiniz. Eğer web üzerinden bağlanıyorsanız sohbet penceresinin üzerinde bulunan özeli kapat yada kişiyi şikayet et butonunu kullanabilirsiniz.
Cep sohbet, mobil sohbet mümkün mü? Sitemiz tamamen mobil uyumlu olarak dizayn edilmiştir. Hiç bir uygulama ve eklentiye gerek kalmadan doyasıya sohpet edebilirsiniz dilersenizde ana sayfada bulunan mobil uygulama indir sekmesinden mobil mirc indirip mbil chat yapabilirsiniz.
Bende yetkili olabilirmyim? Elbette sizde bizim yetkililerimiz arasında yer arabiirsiniz. Komut ve kanal kurallarına hakim olmanız, online sürenizin yüksekliği ve sohbete katılımınız ve aktif olmanız kriterleri doğrulrusunda yetki alabilirsiniz.
Radyo istek nasıl yapılır? Radyo kanalımız genelinde !istek şarkıcı adı - şarkı adı - mesajınız şeklinde online yayıncımıza istek şarkınızı ve mesajınızı yollayabilirsiniz.
Herhangi bir sorunda ne yapmalıyım? Her hagi bir sorunlar karşılaşıldığında #Operhelp kanalına giriş yaparak yaşadığınız sorunu belirtmeniz halinde çözüme kavulturulacaktır.
Hangi komutlar ne işe yarıyor? IRC sohbet platformunda bir çok komut dizini vardır Chanserv komutları; kanallar üzerinde kullanabileceğiniz kanal komutlarıdır. Nickserv Komutları; Nickler ile alakalı komutlardır. Bu komutları detaylı anlatımı ile öğrenmek uygulaması için #Help kanalına giriş yapmalısınız.

Mobil Sohbet

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

Sohbet Chat

En ideal ve kaliteli sohbet odalarımıza sizleri de bekliyoruz. sohbet Sohbet'e Bağlan

Chat

Bedava sohbet chat odaalrımıza giriş yapın. chat Chat'e Gir